Author: konektacafe

  Hemen ikusi deitzakezu martoxaren 21ean Tabakalerako TAba kafetegian 16:00tatik 19:00tara ospatuko dugun topaketan, oraingoz beren presentzia egiaztatu diguten pertonak.   Networking-a aurrez prestatzeko, haiei buruz heiago jakin nahi baduzu, egin klik bere perfilen.   Eta zuk ere zerrenda honetan gehitu nahi baduzu, egiaztatu zure parte hartzea posta elektroniko batekin: info@konektacafe.com   Izena Abizena Perfila Constantin Alupului https://www.linkedin.com/in/constan-alupului-99b179159/   Nere Anacabe https://www.linkedin.com/in/nere-anacabe/   Conchi Aranguren https://www.linkedin.com/in/conchi-aranguren-9351bb11/   Pablo Aranoa https://www.linkedin.com/in/pabloaranoa/   Oier Ariño https://www.linkedin.com/in/oarino/   Mikel Arrizabalaga https://www.linkedin.com/in/mikelarrizabalaga/   Alberto Arrizabalaga https://www.linkedin.com/in/alberto-arrizabalaga-01764537/   Marta Asensio https://www.linkedin.com/in/marta-asensio-merino-4a326593/   Oscar Astier https://www.linkedin.com/in/oscarastier/   David Atorrasagasti  https://www.linkedin.com/in/davidatorrasagastiurrestarazu/   Egoitz Aulestia https://www.linkedin.com/in/egoitz-aulestia-47387147/   Mireia Azpiazu https://www.linkedin.com/in/mireiaazpiazu/ Marian Baleztena https://www.linkedin.com/in/marian-baleztena-933a8288/ Vanesa Benito https://www.linkedin.com/in/vanessabenitosanchez/   Daniel Berasategi https://www.linkedin.com/in/daniel-berasategi-63845644/   Alba Birichinaga https://www.linkedin.com/in/alba-birichinaga/   Cinta Castellano https://www.linkedin.com/in/cintacastellano/   Angel Castrillo https://www.linkedin.com/in/angel-castrillo-06667516/   Iñigo Cerdán https://www.linkedin.com/in/iñigo-cerdán   Eva Corrales https://www.linkedin.com/in/eva-corrales-arcelus-029a1526/   Teresa Echeverria https://www.linkedin.com/in/teresa-echeverria-986b5317/   Iratxe Elso https://www.linkedin.com/in/iratxe-elso-0aa4b526/   Aitor Etxarri https://www.linkedin.com/in/aitor-echarri/ Iker García https://www.linkedin.com/in/ikergarciagonzalez/   Koldo García https://www.linkedin.com/in/koldogarcia/   Jon Gorostiaga Gerente...

Azaroaren 22an, topaketa berri bat ospatu genuen, Zibersegurtasunari buruz, Ziur Gipuzkoako zibersegurtasun zentroaren eskutik. Topaketa networking jarduera dibertigarri batekin hasi genuen, non joko desberdinak egiten joan ginen (begiak itxita ibili, beste bi pertsonekin lerro zuzen bat egin, lerroaren erdian egon, aldaketa zorrotzen bat egin badut nire...

Joan den urriaren 25ean topaketa berria egin genuen, kasu honetan Mugikortasun Iraunkorra eta Energia Biltegiratzeari buruz, Ficoba-n ospatuko den Go Mobility azokarekin batera. Networking jarduera dibertigarri batekin hasi genuen topaketa, non koloreengatik banatuta pertsona berriak ezagutu ahal izan genituen gure ibilbideko kolaborazio esperientzia onak partekatzeko eta...

Joan den irailaren 20an Eraikuntzako sektorera orientatutako topaketa berria ospatu genuen. Mikro Irekia izeneko jarduera berri batekin hasi genuen, non nahi izan zuten guztiek gainerakoei aurkeztu ahal izan zitzaien kolaborazio posibleak bultzatzeko. Geroago hitzaldi txiki batzuk izan genituen, “Eraikuntzaren erronkak” (ASCONGI-Paul Liceaga), “Teknologia digitala lanera eramanez” (Itcons...

Topaketa honetan zehar Cita Emprendeko (startups-ekin, ETEEKIN eta inbertitzaileekin elkartzen duen ekitaldia) startups-lehiaketaren sari-banaketa gertatu zen. Konekta Café-ak ekarri zituen jai-amaiera ezin hobea eta networking-erako eta berritzaile-komunitatearekiko konexiorako aukera bikaina.   Argazkiak ikusteko lotura...